11. – 19. oktober

Årets festival arrangeres fra 11. til 19.oktober. Hold av datoene, og følg med på programmet som slippes fortløpende!

Forestilling

Cosmetic demons: a choreographic salon

Sindri Runudde (SE)

Operaen

11. oktober - Kl 18.30

12. oktober - Kl 19.00

Kjøp billett

Forestilling

GRAND JETÉ

Silvia Gribaudi / ZEBRA med MM Contemporary Dance Company (IT)

Dansens Hus

12. oktober - Kl 17.00

13. oktober - Kl 19.00

Kjøp billett

Forestilling

an Accident / a Life

Marc Brew(AU) / Sidi Larbi Cherkaoui(BE)

Bærum Kulturhus

15. oktober - Kl 19.00

Kjøp billett

Forestilling

Tribute to me

Martijn Joling (NL)

Sentralen

16. oktober - Kl 19.00

16. oktober - Kl 12.00

Kjøp billett

Forestilling

XwomXnseX: STEAM

Meagan O'Shea; Liv Hanne Haugen & Anne Katrine Haugen

Oslo Badstuforening, Sukkerbiten

16. oktober - Kl 14.00

16. oktober - Kl 16.15

17. oktober - Kl 16.15

17. oktober - Kl 18.30

Kjøp billett

Forestilling

Songs of Chaos

Roza Moshtaghi (IR/NO) / Lykourgos Porfyris (NO/GR)

Dansens Hus

17. oktober - Kl 19.00

18. oktober - Kl 19.00

19. oktober - Kl 17.00

20. oktober - Kl 19.00

Kjøp billett

Forestilling

Dancer

Janina Rajakangas (FI)

Black Box teater

17. oktober - Kl 17.00

18. oktober - Kl 19.00

Kjøp billett

Forestilling

If This | Then

Lisa Colette Bysheim (NO)

Urtegata 11

18. oktober - Kl 17.30

19. oktober - Kl 19.00

Kjøp billett

Forestilling

München-trilogien

Ingun Bjørnsgaard (NO)

Operaen

18. oktober - Kl 19.30

19. oktober - Kl 14.00

20. oktober - Kl 18.30

Kjøp billett

Tilbakeblikk: CODA 2023

Skru opp lyden, bruk hele skjermen og bli med tilbake til fjorårets kanskje aller fineste uke!  

CODA x NOWNESS

CODA inngår samarbeid med en av verdens ledende plattform for digital historiefortelling

un-be-known dokumentar

Un-be-known ble vist på CODA:SNAP under CODA 2022, i samarbeid med Den Norske Opera & Ballett. Vi har dokumentert prosessen bak utformingen av stykket i en dokumentar som strekker seg over to deler.